Warning: The magic method InvisibleReCaptcha\MchLib\Plugin\MchBasePublicPlugin::__wakeup() must have public visibility in /home/klient.dhosting.pl/oidblogi/mojtraveling.pl/public_html/wp-content/plugins/invisible-recaptcha/includes/plugin/MchBasePublicPlugin.php on line 37
Pożyteczny rejestrator jazdy - mojtraveling.pl
Akcesoria i Sprzęt
Pożyteczny rejestrator jazdy

Na drogach jest znacznie więcej aut niż kilka lat temu, a co za tym idzie rośnie liczba wypadków. Często dochodzi do sytuacji, gdy obydwoje uczestnicy ruchu (chodzi również o rowerzystów, cyklistów czy pieszych) uważają się za niewinnych, brak drogowych kamer lub naocznych świadków może spowodować, że pomimo błędu drugiej strony to my zostaniemy niesłusznie ukarani i obciążani finansowo za powstałe szkody lub nie dostaniemy odszkodowania bowiem nie mamy żadnych dowodów, że to nie my byliśmy sprawcą szkody. Powstaje wtedy wiele stresujących sytuacji dla nas, czasem nawet rozprawy sądowe trwające w nieskończoność. Aby uniknąć, tego typu sytuacji warto zaopatrzyć się w rejestrator jazdy, który pomoże w ujęciu sprawcy.

Wysokiej klasy kamerki samochodowe pozwalają na dokładne sfilmowanie przebiegu zdarzenia z możliwością przybliżenia. Wybierając taki gadżet należy zwrócić uwagę na kilka rzeczy, mianowicie przede wszystkich na jakość obrazu, reagowanie na różne tryby naświetlenia, stabilność podczas nagrywania. Godnym polecenia rejestratorem jazdy jest Orllo RX-630GA PRO. Wysokiej klasy rejestrator jazdy powoduje, że nagranie jest bardzo wyraźne, a do tego posiada on wiele przydatnych funkcji. Nie warto zaopatrywać się w coś co i tak nie przyniesie żadnych korzyści np. niskiej jakości kamerka nagra obraz, ale będzie on tak kiepski, że nie będzie można go użyć jako dowodu. Po co tracić pieniądze na nieudaną inwestycję lepiej zaopatrzyć się w coś co spełni swoją rolę.

Takie rejestratory powodują, że czujemy się bezpieczniejsi na dogach, dodatkowo możemy nagrać sytuację nie tylko dla naszej korzyści ale osoby, która uczestniczyła w zdarzeniu i nie ma jak się bronić, lub gdy sprawca wypadku uciekł. Często mamy dotyczenia z sytuację, że na drodze pojawiają się kierowcy, którzy swoją nieostrożną jazdą stwarzają zagrożenie na drodze np. nadmierna prędkość, wyprzedzanie w miejscach niedozwolonych, wymuszanie pierwszeństwa czy po prostu brawurowa jazda. Takie nagranie można przekazać na najbliższy posterunek policji lub przesłać go na specjalną stronę internetową, a tam wyciągną konsekwencje wobec tego kierowcy.

About the author

Related Post

Leave a comment