Polecane
Podróż na lotnisko wypożyczonym samochodem – czy warto?

Sezon letni obfituje w wyjazdy zagranicę – na urlop i zasłużony wypoczynek. Czy opłaca się wypożyczać samochód by dojechać na samolot? Czy to jest bezpieczne?

Na lotnisku musimy być o wyznaczonej godzinie. Często wiąże się to ze stresem. Czy na pewno zdążymy? Czy nie spóźnimy się na odprawę? Udając się na samolot specjalnym busem jesteśmy nieco ograniczeni, ponieważ odjeżdża on o ustalonej godzinie i często jest na miejscu, na kilka godzin przed odlotem naszego samolotu. W takiej sytuacji nasuwa się myśl by wynająć auto i spokojnie, wygodnie, i bezpiecznie dotrzeć na lotnisko. Czy warto? Ile to kosztuje? Na jakich zasadach działa wypożyczalnia samochodów? Ten artykuł rozwieje wszelkie wątpliwości.

Czy warto wypożyczyć auto by dojechać na lotnisko?

Każdy człowiek ceni sobie niezależność. Mając własne auto możemy zostawić je na parkingu przy lotnisku i mieć „z głowy” myśl jakim środkiem transportu dostaniemy się później do domu. Jednak, kiedy mamy prawo jazdy, a z jakichś przyczyn nie posiadamy samochodu wolimy zapłacić za taksówkę, ponieważ wydaje nam się, że tak jest taniej i wygodniej. Czy aby na pewno?

Podróż taksówką jest wygodna, ale kosztowna. Najczęściej pochłania więcej budżetu niż paliwo i wypożyczenie auta łącznie. Dodatkowo mając samochód tyko dla siebie możemy spokojnie pomieścić dowolna liczbę bagaży i cieszyć się komfortową drogą.

Jak działa wypożyczalnia samochodów i ile to kosztuje?

Samochód możemy wypożyczyć w cenie już od 59 zł. Wszystko zależy od tego na jakim pojeździe nam zależy. Im mniejszy tym tańszy i tym samym również palący mniej benzyny, czy LPG. Dlatego przy wyborze auta dobrze jest kierować się liczbą osób, która będzie nim podróżowała oraz odległościami jakie będziemy pokonywać. Auto dostarczane jest przez wybrany przez nas adres, zatankowane do pełna i przede wszystkim sprawne technicznie oraz posiadające ubezpieczenie OC/AC/NW/Assistance.

Jaką wypożyczalnię wybrać?

Przy wyborze poznaj przede wszystkim:

  • dokładną cenę samochodu,
  • opinią klientów,
  • rodzaje pojazdów jakimi dysponuje wypożyczalnia,
  • zasady wynajęcia auta,
  • wyposażenie samochodu,
  • rodzaj paliwa w pojeździe, który pożyczasz.

Czego potrzebujesz do wynajęcia samochodu? Ważnego dowodu osobistego lub paszportu oraz prawa jazdy. Poznaj wypożyczalnia samochodów kraków balice lotnisko www.yourcar.pl/wypozyczalnia-samochodow-krakow-balice.

About the author

Related Post

Leave a comment