Hotelowa przygoda z pupilem

Zapewne zastanawiasz się, czy warto wybrać się na Święta poza miasto – najlepiej w jakąś dzicz połączoną z luksusem. Kilka dni spędzonych w hotelu SPA wystarczy, by zregenerować organizm i szybko powrócić do starych obowiązków. Jednak jeśli masz pieska, taka podróż może Ci się wydawać znacznie trudniejsza.

Wytyczne hotelu

Wcale nie musi tak być! Jest wiele hoteli przyjmujących gości z pupilami. Należy jednak zajrzeć na stronę internetową i dowiedzieć się, jakie są wymagania względem przyjazdu z pieskiem. Często w hotelach nie można przebywać z pupilem cięższym niż 8 kg. Czasem przyjmuje się większe pieski, ale z kagańcami. To o czym zawsze musisz pamiętać, to szczepienia. Żaden hotel nie przyjmie zwierzątka, które nie posiada aktualnych szczepień.

Przy okazji poczytaj o karmach bezzbożowych https://sklepzkarmami.pl/forza10-legend-line/11229-forza10-legend-maintenance-evolution-digestion-karma-bezzbozowa.html

Lokalizacja

Gdzie jedziecie? Morze, góry, a może Mazury? Pies będzie miał dobry humor wszędzie tam, gdzie będzie mógł się wybiegać. Ponieważ nie o to chodzi, by pupil spędził kilka dni w pokoju hotelowym. Istotne jest zatem położenie obiektu. Zwróć uwagę, czy budynek jest odpowiednio ogrodzony oraz czy ma sporą powierzchnię, w której pies będzie mógł się wybiegać. Dostępne jest jezioro lub inny zbiornik wodny? Sprawdź, czy Twój pupil może się w nim wykąpać. Czasami są zakaz,y więc zwróć na to uwagę. Świeże powietrze z pewnością będzie miało dobroczynny wpływ na zdrowie Twojego pupila. Miejska codzienność zaburza pracę organizmu.

Inne psy

Jeśli hotel zezwala na przyjazd gości z pupilami, prawdopodobnie trochę możesz ich spotkać. Zwłaszcza podczas okresu świątecznego, gdzie zazwyczaj jest pełne obłożenie hotelu. Warto żeby Twój piesek umiał się zachowywać w towarzystwie innych psów. W przypadku dużych problemów, możecie zostać z hotelu wyproszeni – zwłaszcza z 4,5-gwiazdkowego obiektu, w którym dba się o spokój i klimat. Jeśli pragniesz dowiedzieć się czegoś więcej na temat pielęgnacji psów, koniecznie przeczytaj ten artykuł https://mojtraveling.pl/jak-przygotowac-sie-na-przyjecie-psa-do-domu/