Warning: The magic method InvisibleReCaptcha\MchLib\Plugin\MchBasePublicPlugin::__wakeup() must have public visibility in /home/klient.dhosting.pl/oidblogi/mojtraveling.pl/public_html/wp-content/plugins/invisible-recaptcha/includes/plugin/MchBasePublicPlugin.php on line 37
Kamerka samochodowa - najlepszy przyjaciel w podróży - mojtraveling.pl
Akcesoria i Sprzęt
Kamerka samochodowa – najlepszy przyjaciel w podróży

Szybki tryb życia spowodował, że musimy się bardzo często przemieszczać. Gdy chcemy się dostać do wybranego miejsca, np. do pracy, na wakacje, najczęściej wybieramy podróż autem. W związku z tym samochód stał się podstawowym środkiem komunikacji każdej rodziny. Niestety ze wzrostem liczby pojazdów na polskich drogach zwiększyło się niebezpieczeństwo kolizji. Bardzo często uczestnicząc w takiej stłuczce zastanawiamy się: jak do tego doszło? Co było kluczową przyczyną powstania takiego zdarzenia? W odpowiedzi na te ważne pytania może nam właśnie pomóc nagranie z wideorejestratora. Dzięki niemu możemy odtworzyć przebieg wypadku, a także określić osoby, które przyczyniły się do wystąpienia zagrożenia na drodze.

Świetnym sprzętem dostępnym na rynku w niewygórowanej cenie jest wideorejestrator Xblitz night. Bardzo dużą zaletą tego urządzenia jest obudowa wykonana z trwałych metali, czyli stopów magnezu, a dodatkowo wykończenie aluminium. Dzięki temu nie musimy się obawiać ewentualnego upadku kamerki. Xblitz night jak nazwa wskazuje, jest specjalistą od nagrywania filmów w porze nocnej, więc szczególnie będzie przydatny dla osób podróżujących w późnych godzinach. Świetnie sprawdzi się również w okresie jesienno-zimowym, gdy wcześnie się ściemnia. Oprócz tej zaawansowanej funkcji, dzięki systemowi Full HD 1920×1080 p, kamerka samochodowa rejestruje obraz dobrej jakości także za dnia.

Urządzenie, mimo niewielkich gabarytów, posiada bardzo przydatne dodatkowe funkcje, np. wbudowany mikrofon, który rejestruje dźwięki wewnątrz pojazdu. Bardzo pożyteczny jest również G-sensor, czyli czujnik grawitacyjny, który wyczuwa moment zderzenia lub nagłego hamowania, dzięki czemu urządzenie zapisuje film, chroniąc go przed możliwością utarty. Producent pomyślał również o detekcji ruchu, czyli kamerka będąc w stanie czuwania, włącza się, gdy wykryje jakąś aktywność i nagrywa. Podsumowując wideorejestrator to niezbędny sprzęt każdego kierowcy, który zwiększa poczucie bezpieczeństwa podczas jazdy i pomaga w spornych sytuacjach na drodze. Nie musimy już martwić się, czy znajdą się świadkowie niespodziewanego zdarzenia.

About the author

Related Post

Leave a comment