Gdzie pojechać na wakacje niskim kosztem?

Sezon urlopowy jeszcze do końca się nie zakończył. Wielu z nas udaje się na upragniony wypoczynek po sezonie z uwagi na niższe ceny i mniejsze tłumy turystów. 

Wyjazd nad morze, po sezonie to bardzo dobry pomysł. Możemy w spokoju spacerować po mało zatłoczonej plaży, chwytać promienie ostatniego, letniego słońca, oglądać spiętrzone morze i sporo zaoszczędzić na cenie noclegów oraz posiłków w restauracjach.

W takim razie, gdzie się ulokować, by naprawdę wydać mniej gotówki? Na czym warto zaoszczędzić? Zobacz nasz propozycje i jedź na wymarzony urlop!

Co kosztuje nas najwięcej na urlopie?

Wiesz, jak to jest. Jedziesz na wyczekiwany urlop, wszędzie widzisz te pachnące budki z pysznymi goframi, wyśmienitymi lodami i rozpływającymi się w ustach rurkami z kremem. Tutaj chcesz skubnąć deseru tam kawy i jeszcze swojskiego obiadu. Po południu przydałoby się odwiedzić sklep z pamiątkami albo wybrać się na rejs. Suma sumarum wakacje sporo nas kosztują, więc jeśli chcemy dogodzić naszemu podniebieniu i oczom, musimy zaoszczędzić na noclegu. W końcu bądź, co bądź do pokoju hotelowego idziemy tylko po to, by się wyspać.

Dlaczego warto znaleźć tańszy nocleg?

Tani nocleg nie oznacza niskiego standardu. Dlaczego? Wystarczy dobrze poszukać, sprawdzić ofertę i udogodnienia. Zawsze jest tak, że kiedy zarezerwujesz pokój na więcej niż 3-5 nocy, możesz liczyć na obniżenie ceny za dobę nawet o kilka złotych. Sporo, prawda? To zawsze oszczędność dla nas i kilka gofrów albo kaw więcej.

Na tej stronie: http://morska-przystan.pl/ możesz zobaczyć ofertę tanich i wysokich standardem noclegów. Dobre opinie i wiele udogodnień oraz świetna lokalizacja to coś, co wyróżnia morską przystań spośród wielu innych podobnych ofert.

Jak jeszcze zaoszczędzić na urlopie?

Zabieranie jedzenia z restauracji na kolację, czy butelki z napojem do restauracji może być faux pas. Dlatego lepiej pomyśleć o innym sposobie oszczędności. Porównaj, na przykład cenę biletu na pociąg z ceną paliwa. Może podróż autem wyjdzie taniej?

Możesz również zorientować się, czy ktoś z Twoich znajomych nie wybiera się na wakacje nad morze w podobnym terminie i zaproponuj wspólny wypad. To zawsze podział kosztów i tym samym spora oszczędność Twoich wakacyjnych funduszy. Udanego urlopowania!