Warning: The magic method InvisibleReCaptcha\MchLib\Plugin\MchBasePublicPlugin::__wakeup() must have public visibility in /home/klient.dhosting.pl/oidblogi/mojtraveling.pl/public_html/wp-content/plugins/invisible-recaptcha/includes/plugin/MchBasePublicPlugin.php on line 37
Brak pomysłu na wakacje? Sprawdź bieżące wakacyjne kursy językowe - mojtraveling.pl
Polecane
Brak pomysłu na wakacje? Sprawdź bieżące wakacyjne kursy językowe

Okres wakacyjny kojarzy się przede wszystkim z odpoczynkiem i poświęceniem wolnego czasu na rozwijanie hobby. Osoby, które pasjonują się podróżami i nauką języków obcych, chętnie wybierają wyjazdy na kursy językowe, łącząc przyjemne z pożytecznym. Sprawdź, dokąd warto wyjechać, aby podszkolić znajomość języka obcego.

Wyjazdy językowe: Europa

Na wakacyjny kurs języka angielskiego, niemieckiego, francuskiego, hiszpańskiego, włoskiego czy rosyjskiego można zapisać się do polskiej szkoły. Jednak uczestnictwo w zajęciach z grupą Polaków nie przyniesie tak dobrych rezultatów, jak wyjazd na zagraniczny kurs językowy do Anglii, Niemiec, Francji, Hiszpanii, Włoch czy Rosji. Kurs językowy za granicą umożliwi Ci bezpośredni kontakt z kulturą i społeczeństwem kraju, którego języka pragniesz się nauczyć.

Wakacyjne kursy językowe w Ameryce

Planując spędzić wakacje na kursie językowym, wcale nie musisz ograniczać się do kursów organizowanych w Europie. Ameryka to miejsce, w którym znajdziesz mnóstwo atrakcyjnych kursów językowych dla obcokrajowców. Zawsze marzyłeś o podróży do USA? Jesteś zafascynowany językiem angielskim i Stanami Zjednoczonymi? A może chciałbyś sprawdzić, jak poradzisz sobie z kanadyjską odmianą angielskiego? Wakacyjne kursy językowe organizowane są na całym świecie i dają niepowtarzalną okazję do wypróbowania swoich umiejętności językowych w rzeczywistych warunkach: w sklepach, barach lub na lotniskach.

Rodzinne wyjazdy na kursy językowe

Wiele zagranicznych szkół językowych umożliwia uczestnictwo w kursach rodzicom z dziećmi. Jeśli więc pragniesz pokazać swojemu dziecku inną kulturę i zamiast leżeć plackiem na plaży umożliwić mu naukę języka obcego i poznanie rówieśników z całego świata, skorzystaj z oferty przygotowanej dla rodzin z dziećmi. Każde z Was trafi do odpowiedniej grupy wiekowej, w której będzie realizowało własny kurs, a po godzinach nauki będziecie mogli zwiedzać i wykorzystywać poznane zwroty w praktyce.

Jak zorganizować wyjazd?

Wyjazdy językowe na zagraniczne kursy organizowane są przez polskich pośredników, takich jak firma JPEdukacja, która od wielu lat zapewnia Polakom miejsce na kursach, zakwaterowanie i inne udogodnienia. Na stronie jpedukacja.pl możesz zapoznać się z bieżącą ofertą kursów zagranicznych, cennikiem oraz listą kilkudziesięciu miejsc na świecie, do których możesz się udać.

Dlaczego warto skorzystać z oferty pośrednika?

Korzystając z pośrednika płacisz dokładnie tyle samo, co przy bezpośrednim zgłoszeniu do szkoły językowej. Zyskujesz natomiast fachowe doradztwo w wyborze szkoły i właściwego programu oraz  kompleksową organizację całej podróży.  Jeśli nie znasz dobrze języka lub po prostu nie masz czasu porównywać ofert setek szkół, a zależy Ci na tym, by Twój wakacyjny wyjazd był bezpieczny i pewny, skorzystaj z oferty doświadczonego doradcy edukacyjnego. Doradcy edukacyjni JPEdukacja, są w stałym kontakcie ze szkołami językowymi, wizytują je regularnie, zbierają informacje zwrotne od powracających z kursów klientów, monitorują na bieżąco dostępność  miejsc i ceny biletów lotniczych. Dzięki temu wszystkiemu, wiedzą, jak optymalnie zorganizować Twój wyjazd językowy. Warto zdać się na ich profesjonalizm.

About the author

Related Post

Leave a comment